Cuma , Temmuz 13 2018
Anasayfa / Gündem / Güncel / Market İşletmecisi İstismarını Başka Bir Çocuğa Kaydettirdi

Market İşletmecisi İstismarını Başka Bir Çocuğa Kaydettirdi

Esenyurt’ta yanında çalıştırdığı çocukları istismara maruz bırakan market işletmecisi A.Ç., başka bir çocuğa da istismar anını kaydettirdi.
İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bulunan Esenkent Elitler sitesinde market işleten A.Ç. isimli kişinin, yanında çalışan çocukları cinsel istismara maruz bıraktığına dair görüntüleri ortaya çıktı. Market işletmecisi A.Ç., istismar anını da yanında çalışan başka bir çocuğa kaydettirdi.
Olayın ardından, A.Ç.’nin dün polisler tarafından gözaltına alındığı öğrenildi. A.Ç., Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.
Aynı sitede oto galeri işletmeciliği yapan Erdal Bilgili, A.Ç.’nin sitedeki marketi bir yıla yakındır devraldığını ve yanında çocukları çalıştırdığını söyledi. Bilgili, “Bu çocukları tehdit ederek yanında çalıştırıyor. Çocuklara; günlük 10 ve 20 lira para veriyor. Özellikle küçük çocukları çalıştırıyor. Geçenlerde çocuklar yanıma geldi. Bana yaşadıklarını anlattılar. Ben de A.Ç.’nin marketine gittim ve konuştum. Ben konuştuğumda inkar etti. Sonra da kalp krizi geçiriyormuş gibi yaptı. Ben de çıktım oradan. Sonra gidip polise beni şikayet etmiş. Ben konuştuktan sonra çocukları yine tehdit etmiş. Çocuklardan birinin annesi sitede temizlik işleriyle uğraşıyor. Çocukları anneleriyle tehdit ediyor” dedi. ( Mezopotamya Ajansı )

İlginizi Çekebilir

Firari Çete Lideri Yakalandıktan Sonra Serbest Bırakıldı

Suç örgütü lideri Fırat Delibaş serbest bırakıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir