Pazartesi , Temmuz 23 2018
Anasayfa / Gündem / Güncel / Ölümle Tehdit Edilen Şenyaşar Ailesinin Evine Polis Baskını

Ölümle Tehdit Edilen Şenyaşar Ailesinin Evine Polis Baskını

AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın yakınları tarafından ağabeyi Hacı Esvet ile yeğenleri Adil ve Celal’in öldürülmesinden sonra kendisi de tehdit edilen Osman Şenyaşar’ın evine polis baskın düzenledi. Cumartesi günü sabah 04.00 saatlerinde Urfa’daki evine TEM polislerinin baskın düzenlediği Şenyaşar, şehir dışında olduğu için gözaltına alınmadı. Evindeki elektronik eşyalara el konulduğunu söyleyen Şenyaşar, polislerin kendisini arayıp ifadeye çağırdığını, gelmemesi durumunda hakkında yakalama kararı çıkarılacağını ilettiklerini söyledi.

Şenyaşar baskının nedenini öğrenemediğini, ancak ağabeyi Esvet ve oğulları Adil ve Celal Şenyaşar’ın katillerinin bulunmadığı gibi, kendisine ölüm tehdidinde bulunan Faik Yıldız’ın da hakkında henüz işlem yapılmadığını hatırlatarak duruma tepki gösterdi.

Osman Şenyaşar, geçtiğimiz hafta AKP’li vekil İbrahim Halil Yıldız’ın aile fertlerinden Faik Yıldız tarafından tehdit edildiğine dair Urfa Adliyesi’ne suç duyurusunda bulunmuştu.

Kaynak: MA

İlginizi Çekebilir

CHP’de Başkanlık İçin Süpriz Aday!

Rahmi Turan bugünkü “Sürpriz aday!” başlıklı yazısında, “Olağanüstü kurultayın iki kişinin mücadelesi halinde geçeceğini düşünenler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir